Shell Sirius
Shell Sirius X
on huippulaatuinen voiteluaine, joka kuuluu erittäin suorituskykyisten dieselmoottoriöljyjen (SHPDO) luokkaan. Se on suunniteltu suuritehoisille, nopeakierroksisille dieselmoottoreille, jotka käyttävät tislattua polttoainetta, ja sen koostumus tarjoaa paremman moottorin suojan ja pidemmät öljynvaihtovälit kuin tavalliset dieselmoottoriöljyt.
-
Shell Sirius S4 15W-40
PikakatseluLisätietojaShell Sirius S4 15W-40 (edellinen Sirius 15W40)
Korkean suorituskyvyn nopea dieselmoottoriöljy
Shell Sirius S4 15W-40 tärkeimmät käyttökohteet:
- Suurnopeusmoottorit
Esimerkiksi rannikkolaivat, kalastustroolarit, pelastusalukset ja pelastusveneet. - Nopeakierroksiset generaattorimoottorit.
Shell Sirius S4 15W-40 on tehokas dieselmoottorin voiteluaine nykyaikaisiin tislepolttoaineita käyttäviin nopeakäyntisiin moottoreihin.
Näytä lisääAlkaen: € 4,58 / L - Suurnopeusmoottorit
-
Shell Sirius X 40
PikakatseluLisätietojaShell Sirius X 40
Erittäin suorituskykyinen dieselmoottoriöljy
Shell Sirius X 40:n pääasialliset käyttökohteet:
- Tislauspolttoaineilla toimivat suurinopeuksiset dieselmoottorit.
- Huom. Ei sovellu pohjoisamerikkalaisiin automoottoreihin, joihin vaaditaan API CF-4 -tyyppisiä öljyjä.
Shell Sirius X 40 on huippulaatuinen voiteluaine, joka kuuluu erittäin suorituskykyisten dieselmoottoriöljyjen (SHPDO) luokkaan. Se on suunniteltu suuritehoisille, nopeakierroksisille dieselmoottoreille, jotka käyttävät tislattua polttoainetta, ja sen koostumus tarjoaa paremman moottorinsuojan ja pidemmät öljynvaihtovälit kuin tavalliset dieselmoottoriöljyt. Shell Sirius X 40 sopii erityisen hyvin suuritehoisiin ja kevyisiin moottoreihin, joita käytetään nopeissa aluksissa ja kompakteissa generaattoriyksiköissä.
Huomio!! Shell Sirius X 40:n hinta laskee automaattisesti suuremmilla ostomäärillä.
Näytä lisää€ 5,10 / L -
Shell Sirius X 30
PikakatseluLisätietojaShell Sirius X 30
Erittäin suorituskykyinen dieselmoottoriöljy
Shell Sirius X 30:n pääasialliset käyttökohteet:
- Tislauspolttoaineilla toimivat suurinopeuksiset dieselmoottorit.
- Huom. Ei sovellu pohjoisamerikkalaisiin automoottoreihin, joihin vaaditaan API CF-4 -tyyppisiä öljyjä.
Shell Sirius X 30 on huippulaatuinen voiteluaine, joka kuuluu erittäin suorituskykyisten dieselmoottoriöljyjen (SHPDO) luokkaan. Se on suunniteltu suuritehoisille, nopeakierroksisille dieselmoottoreille, jotka käyttävät tislattua polttoainetta, ja sen koostumus tarjoaa paremman moottorinsuojan ja pidemmät öljynvaihtovälit kuin tavalliset dieselmoottoriöljyt. Shell Sirius X 30 sopii erityisen hyvin suuritehoisiin ja kevyisiin moottoreihin, joita käytetään nopeissa aluksissa ja kompakteissa generaattoriyksiköissä.
Huomio!! Shell Sirius X 30:n hinta laskee automaattisesti suuremmilla ostomäärillä.
Näytä lisää€ 5,11 / L
Asiakkaamme arvostavat meitä
"Pidämme sivustostanne, se osoittaa, että olette voiteluaineiden asiantuntijoita!"
"Toimitatte nopeammin kuin edellinen brittitoimittajamme!"
"Yllätys meille!
Maksoimme liikaa aiemmin"
Tutustu OilOnlinen etuihin!
Haluatko ostaa öljyä OilOnlinelta? Sitten voit hyödyntää monia etuja:
Tietomme
on sinun vahvuutesi!
OilOnlinessa meillä on joukko intohimoisia voiteluaineasiantuntijoita, joilla on laaja tietämys ja kokemus.
Yksityiskohtainen
neuvoja
Asiantuntijamme auttavat sinua valitsemaan parhaat tuotteet, jotta saat ajoneuvostasi tai koneestasi kaiken irti.
Tinkimätön
Laatu
Me OilOnlinessa tarjoamme vain maailmanlaajuisesti tunnettujen laatumerkkien voiteluaineita.
Säästä
Voiteluaineet
Tilaamalla suurempia määriä voit hyödyntää OilOnlinen hintaetuja.






















